GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 9974028
nr 997 4028
Skålfat
Kina, 1700-tal, Famille Rose, diameter: 35 cm
Kondition: Mindre nagg & glasyrskador
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 30 november 2015
kl 20:34:02
2.000 kr
2.600 kr
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
- Klassiska
30 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska